PARP | Wspieramy e-Biznes | Portal Innowacji | Akademia PARP | KSU | EEN | Narodowy Program Przedsiębiorczości | Inwestycja w kadry | Pozostałe portale
- Polski Most Krzemowy
- Technologie Kosmiczne
- CIP
- Firmy rodzinne
- Telepraca
- BKL
- Zarządzanie kompetencjami w MSP
- E-punkt
- Instrument Szybkiego Reagowania
- Partnerstwo Publiczno-Prywatne
- Biznes dla Edukacji
- Kapitał Ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa
Kapitał Ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa
drukuj

Prelegenci

Grzegorz (Greg) Albrecht

Specjalizuje się w uruchamianiu nowych biznesów, akceleracji istniejących podmiotów oraz przedsiębiorczości wewnętrznej. Swoją karierę rozpoczął w wieku 19 lat. Jako menadżer w zespołach marketingu wprowadził na rynek nowe marki i linie produktowe w ramach portfolio marek własnych IT oraz podwoił obecność marki ASUS w mediach w Polsce.


Eliza Czyżewska 


Z wykształcenia psycholog, z doświadczeniem w firmach szkoleniowych, eventowych i konsultingowych. Swego czasu menedżer do spraw personalnych, obecnie realizuje projekty z zakresu szkoleń, edukacji i organizacji wydarzeń.


Paweł Czuryło

Były Redaktor zarządzający w wydawnictwie Gremi Business Communication (Rzeczpospolita, Parkiet, Sukces, Bloomberg BusinessWeek Polska). Wcześniej kierownik działu ekonomicznego „Rzeczpospolitej", zastępca kierownika działu Biznes „Gazety Prawnej" oraz dziennikarz PAP Biznes specjalizujący się w makroekonomii oraz polityce monetarnej. Absolwent Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego (obecnie ALK).


Zofia Dukielska

Zofia jest menedżerem projektów w warszawskim biurze Aon Hewitt. Specjalizuje się w projektach badania i budowania zaangażowania pracowników. Od 2012 roku odpowiada za strategiczny projekt program "Najlepsi Pracodawcy" w Polsce.


Grzegorz Filipowicz

Wykładowca na kilku uczelniach (w tym: Akademia Leona Koźmińskiego, SGH). Współzałożyciel HR Development Cluster. Członek ATD (Association for Talent Development) oraz CIPD (Chartered Institute of Personnel Development).  Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży szkoleniowo- konsultingowej.


dr Łukasz Haromszeki

Interdyscyplinarnie wykształcony specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi. Zainteresowania naukowe: przywództwo organizacyjne, kierowanie przez wartości i CSR, strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi, wywieranie wpływu, motywowanie pracowników, aktywność liderów w społecznościach lokalnych.


Monika Leonowicz

Dyrektor ds. organizacji, Członek zarządu firmy Szkło Sp. zo.o. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie managerskie zdobyte w różnych dziedzinach: począwszy od finansów, poprzez planowanie strategiczne, zarządzanie szkoleniami i rozwojem pracowników po tworzenie programów szkoleniowych, wdrażanie rozwiązań i kierowaniu projektami. Zatrudniona w firmie SZKŁO Sp. z o.o. od 2013 r.


Małgorzata Konopacka

Dyrektor Dyrektor Biura Zarządzania Kadrami. Ekspert w zakresie zarządzania zasobami pracy z ponad 13 -letnim doświadczeniem w zarządzaniu działami HR zarówno w międzynarodowej korporacji jak i w administracji publicznej. Autorka programów rozwojowych i projektów związanych z kreowaniem pozytywnej atmosfery pracy i budowaniem zaangażowania pracowników.


Bożena Matejuk

Absolwentka Międzynarodowego Prawa Publicznego, Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Coachingu. Dzięki wszechstronnemu wykształceniu zdobyła bogate doświadczenie w zakresie miękkiego i twardego obszaru HR. Specjalizuje się w skutecznym wdrażaniu szytej na miarę efektywnej polityki personalnej


Anna Nikowska

Policy Officer – Skills for Adults; European Commission. Od 11 lat zajmuje się kwestiami związanymi z rozwijaniem umiejętności i kompetencji pracowników, dzięki którym mają oni lepszą pozycje na rynku pracy, oraz które wspomagają innowacyjności i wzrost konkurencyjności polskich przedsiębiorstw, szczególnie sektora MMSP.


dr Tomasz Piotr Kawka

Adiunkt w Katedrze Zarządzania Kadrami na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, wykładowca Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. Kwiatkowskiego w Gdyni, wykładowca Master of Business Administration na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu


Hanna Kinowska

Związana z HR od ponad 15 lat. Aktualnie odpowiada za wycenę i pozyskiwanie kapitału ludzkiego w Raiffeisen Polbank. Wcześniej uczestniczyła w kształtowaniu polityki HR w szybkorosnącej organizacji – w ciągu kilku lat od organizacji greenfield do kilkutysięcznych struktur.


Piotr Pszczółkowski

Twórca autorskiej platformy IT do zarządzania procesami HR: HRsys. Specjalizuje się w optymalizacji procesów HR w organizacjach poprzez wdrożenia systemów IT. Jest konsultantem i trenerem biznesu. Prowadzi szkolenia i konsultacje menedżerskie.


Monika Dawid-Sawicka

Autorka opracowań i tekstów dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi. Organizatorka konferencji i debat dedykowanych środowiskom HR. Pomysłodawczyni konferencji HR Directors Summit i Spotkań HR. Członek Rady Ekspertów THINKTANK.


Ewa Puzia-Sawicka

Trener biznesu, certyfikowany ekspert Kirkpatrick Four Levels® Evaluation Bronze Leve ekspert w dziedzinie oceny i rozwoju kompetencji pracowniczych. Zwolenniczka  idei zarządzania procesami i lean management. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w doradztwie HRD w tym w zarządzaniu polskimi i międzynarodowymi firmami doradczo-szkoleniowymi.


dr Łukasz Sienkiewicz

Doktor nauk ekonomicznych w zakresie zarządzania. Adiunkt w Katedrze Rozwoju Kapitału Ludzkiego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz w Instytucie Badań Edukacyjnych. Ekspert ds. rynku pracy w Europejskim Obserwatorium Zatrudnienia Komisji Europejskiej oraz ekspert ds. prognozowania zapotrzebowania na umiejętności CEDEFOP.


Sławomir Sikora

Doświadczony menedżer i praktyk zarządzania w obszarze HR. Z sukcesem zarządzał zespołem Działu Sprzedaży w firmie handlowej i osiągał cele budżetowe. Od 7 lat uczestniczy w budowaniu i realizacji polityki personalnej, w tym na pozycji Dyrektora HR.


Sabina Siwy

Redaktor naczelna produktów kadrowo HRowych;  Wolters Kluwer S.A. Do zarządzanych przez nią produktów należy Personel Plus – najważniejszy magazyn dla branży HR w Polsce. Doświadczony product manager, posiada umiejętności kompleksowego zarządzania projektami wydawniczymi oraz planowania strategii komunikacyjnej i wprowadzania nowych produktów na rynek.


Dominika Staniewicz

Członek komisji trój stronnej, członek zespołu dialogu społecznego oraz prawa pracy w BCC. Założycielka oraz były członek zarządu Adore HR. Wykładowca akademicki Collegium Civitas, doradca zawodowy, specjalistka z zakresu przemówień publicznych.


Piotr Stohnij

Od ponad 7 lat związany z ICAN Institute – wydawcą polskiej edycji Harvard Business Review. Wcześniej odpowiedzialny za zarządzanie obszarem Corporate Learning, następnie komunikację online, dziś pełni funkcję Senior Marketing Managera, redaktora, konsultanta oraz trenera.


Dariusz Szewczyk

Jest absolwentem Politechniki Łódzkiej, Uniewerystetu Łódzkiego oraz Uniwersytetu Maryland. Od 2008 roku odpowiedzialny jest za realizację Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.


dr Małgorzata Sidor-Rządkowska

Pracuje jako wykładowca zarządzania zasobami ludzkimi na studiach MBA oraz podyplomowych w Polish Open University, Akademii Leona Koźmińskiego i na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje też z Krajową Szkołą Administracji Publicznej.


Anna Węgrzyn

Partner firm doradztwa personalnego. Od prawie  20  lat zajmuje się zawodowo obszarem HCM. Wspiera  organizacje wosiąganiu celów biznesowych poprzez doskonalenie oraz  wsparcie systemami informatycznymi procesów zarządzania kompetencjami, efektywnością, rozwojem pracowników.


Krzysztof Wiśniak 

Absolwent Politechniki Opolskiej i programu MBA w Robert H. Smith School of Business Uniwersytetu w Maryland. Członek Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami oraz Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

 

 

 

Z wykształcenia psycholog, z doświadczeniem w firmach szkoleniowych, eventowych i konsultingowych. Swego czasu menedżer do spraw personalnych, obecnie realizuje projekty z zakresu szkoleń, edukacji i organizacji wydarzeń.
74/687/, ID=48587
PODZIEL SIĘ:

Formularz zgłaszania błędów na stronie internetowej nkl.parp.gov.plFormularz nie służy zgłaszaniu błędów w generatorach wniosków PARP!

Utworzony: 2015-10-13 15:17:47
Aktualizowany: 2015-10-20 15:46:34
Ilość odsłon: 3925
drukuj